Plány na rok 2018

V průběhu roku oživíme farmu zajímavou akcí pro všechny generace např. Múzy na Blátě, Komedie na Blátě, Dožínky, Dýňobraní, Vánoce na Blátě.

Plány na rok 2018

Hlavním projektem spolku v roce 2018 je celoroční festival Kulturní rok na Blátě. Klademe si za cíl vytvořit kulturní festival ve venkovském prostředí nadregionálního významu s věhlasem i mimo Středočeský kraj. V průběhu roku oživíme farmu zajímavou akcí pro všechny generace např:

Velikonoce na Blátě

velikonoční tvořivé dílny, zpracování ovčí vlny a koncert pro rodiny s dětmi kapely Pískomil se vrací

Čarodějnice na Blátě

čarodějná stezka pro děti, loutkové divadlo Toy Machine a kouzelný rituál očisty

Svátek mléka z pastvy

májová slavnost na oslavu mléka, přednáška, exkurze, beseda, výstava

Múzy na Blátě

hudební představení v rámci Kulturního roku na Blátě 2018, pravděpodobně srpen

Komedie na Blátě

divadelní představení v rámci Kulturního roku na Blátě 2018, pravděpodobně srpen