Bláto nejen sobě

Projekt lesní divadlo

Lesní divadlo

Vážení přátelé Farmy Bláto,
dovolujeme si Vám představit nový počin spojený s dalším rozvojem místa, které rádi navštěvujete. Farma Bláto již od roku 2012 postupnými kroky přetváří areál bývalého JZD ve statek, kde se hospodaří v souladu s přírodou a zároveň zde vzniká společenský a kulturní prostor pro setkávání lidí všech generací.

Farma Bláto a Spolek přátel z Bláta, z.s. letos intenzivně pracují na plánu vybudování unikátního dřevěného divadla v klidové zóně farmy. V tomto prostoru vznikne stálá divadelní a hudební scéna s kapacitou hlediště okolo 200 diváků. Realizace tohoto projektu je plánována na období následujících dvou let a měla by být uskutečněna i díky pomoci dobrovolníků a podporovatelů z řad veřejnosti.

Tím, že nás podpoříte, máte možnost podílet se na vzniku jedinečné stavby v rámci ČR.

Divadlo bude sloužit jako letní společensko-kulturní prostor pro místní zájmové spolky, amatérská i profesionální divadla, hudební skupiny či letní promítání. Prostor podobného typu a zaměření situovaný do klidného prostředí uprostřed přírody v našem regionu zatím chybí. Pojďme ho společnými silami vytvořit.


Jak se můžete zapojit:

  • Navštěvujte naše akce, vstupenky přispívají na divadlo
  • Nakupujte v dobročinných bazárcích, které spolek pořádá či nám něco hezkého do bazárku věnujte
  • Nakupujte naše upomínkové předměty – letos připravujeme trička a tašky
  • Věnujte nám finanční dar na transparentní účet: 2301566314/2010 (potvrzení o daru Vám rádi vystavíme)
  • Přiložte ruku k dílu, až vyhlásíme brigádu

Pokud máte jiný nápad jak se zapojit, či chcete vědět více o projektu Bláto nejen sobě, napište nám na: info@blatospolek.cz

Děkujeme za Vaši případnou podporu.
Vaši Blaťáci 😊