The Tap Tap a Buzerant – Hnědá je dobrá

Otevírací doba a organizační informace

Předprodej vstupenek byl ukončen 14.8.2018 o půlnoci, vstupenky bude možné zakoupit na místě před zahájením koncertu. Kapacita stanu je velká, na všechny se dostane.

OTEVÍRACÍ DOBA PRO ÚČASTNÍKY KONCERTU:
Areál:            16 – 24hod.
Letní Bar:     16 – 23hod.        (Zmrzlina ze statku, pivo, limo, káva a další)
Grill Bar:      16 – 23hod.        (Teplé i studené občerstvení, grilované sýry, smoothie, čerstvé ovocné šťávy, míchané nápoje)
Parkoviště:  16 – 24hod.       
Koloniál
:      16 – 21hod.        (Prodej sýrů a dalších produktů z farmy)

The Tap Tap
začínají svoji show od 18 hod., a kapela Buzerant od 21hod. Doporučujeme přijet i s Vaším vozem v dostatečném předstihu, abyste si v klidu mohli obhlédnout areál farmy, zvířátka, ochutnali dobroty z farmy a vyhnuli se zbytečným frontám na parkovišti nebo u vstupu.


Pátek 17. srpna 2018 od 18:00
Pořadatel: Spolek přátel z Bláta, z.s.
Moderují: Jan Kraus a Láďa Angelovič,
Hosté: Petr Čtvrtníček a Ivana Chýlková

The Tap Tap – nevšední kapela

Kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap není žádná rychlokvaška. Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápnula své místo v Českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí.

The Tap Tap je hudebním souborem, který v roce 1998 založil a vede Šimon Ornest. V souboru hrají převážně studenti Jedličkova ústavu a škol, projektu STUDEO, ale také hostující profesionální hudebníci.

The Tap Tap vydal v roce 2006 vlastní CD Hopšidyridy, které soubor natočil ve studiu SONO Records společně s ukrajinskou kapelou Huculyk.

Další CD  – Párty na kolečkách bylo vydáno v dubnu 2010, za spolupráce mnoha soukromých firem, nadací a také studia SONO Records. Jako hosté na něm vystupují Tomáš Hanák, Matěj Ruppert, Dan Bárta, Ondřej Hejma a David Koller.

Petr Čtvrtníček – Buzerant – Legendární formace

Legendární formace, se kterou natáhnete brka! Bicí soupravu trápí sám Petr Čtvrtníček a do mikrofonu káže svá hnědomoudra Centrální buzna lidstva pan Leoš Noha. Hnědá je dobrá, Slzy z mý klády šedivý a spousty dalších fláků od kaďáku. Kapela Buzerant uzavře svým hudebním svěračem páteční večer festivalu Letní múzy na Blátě 2018.

Důležité informace

Představení se koná v otevřeném prostoru beduínského stanu ve večerních hodinách, zvolte proto prosím vhodné oblečení dle aktuální předpovědi počasí. Pro zvýšení komfortu sezení doporučujeme deky a podsedáky vzít s sebou.

Vstupenka Vás opravňuje ke vstupu na představení, není však nijak vázána na místo.
Rezervace míst nebude předem možná a usazení hostů bude probíhat před začátkem představení.

V pátek bude otevřen Koloniál na Statku (sýrárna) a také Letní Bar a Gril Bar plný dobrého jídla a pití.
Přijeďte si užít pěkný letní podvečer!

Fotogalerie

The Tap tap
The Tap tap
The Tap tap
The Tap tap
The Tap tap
The Tap tap
The Tap tap
Buzerant
Buzerant
Buzerant
Buzerant